PAZARLAMA TEKNOLOJİLERİ OPTİMİZASYONU

Günümüzde birçok işletme sahip olduğu teknolojik altyapının potansiyelini kullanmakta zorluk çekiyor. Teknolojik yatırım kararları sıklıkla çok uluslu organizasyonlarda olduğu gibi global ihtiyaçlara yönelik planlanıyor ve lokal entegrasyonları ya çok sancılı ya da hiç mümkün olmuyor ya da farklı birimlerin bireysel ihtiyaçlarını karşılamak üzere bütünsel bir altyapı stratejisinden uzak olarak alınıyorlar. Sonuç; potansiyelinin çok altında kullanılan çok sayıda teknoloji, birbiri ile ilişkilendirilemeyen büyük miktarda veri ve onlarca farklı ekran içerisinde işlerini yapmaya çalışmaktan yorgun ekipler.

Pazarlama Teknolojileri Optimizasyonu, Diji-Lab’ın işletmelerin mevcut teknolojik altyapılarını etkinleştirebilmeleri ve sürdürülebilir büyüme potansiyellerinin önündeki engeli kaldırabilmeleri için tasarlanmış bir hizmettir.

Amacımız; tecrübe ve birikimimiz ile sizlere kontrollü çalışabileceğiniz bir laboratuvar ortamı sağlamayarak işletmenizin var olan satış ve pazarlama teknolojilerini anlamlandırmanızı sağlamak ve onları bir büyüme stratejisi çerçevesinde tekrar yapılandırmanıza destek olmaktır. Mevcut durumun tespiti, gelişmesi gereken alanların belirlenmesi ve tüm iyileştirme faaliyetlerinin planlanması gibi konularda, açık iletişim prensibimiz, etkin koordinasyon yeteneğimiz ve yakın iş birliği ile ulaşmak istediğimiz hedefleri belirleyip bu doğrultuda çalışmalarımızı birlikte gerçekleştiriyor olacağız.

Hizmet verebileceğimiz konular:

•Satış ve Pazarlama Teknoloji Analizi ve Yol Haritası
Yeni nesil etkinlik pazarlama teknolojilerinin entegrasyonu
•Performans Değerlendirme & Raporlama Çerçevesinin Tasarlanması