VERİ YÖNETİM ÇÖZÜMLERİ

Dijital teknolojilerin gelişme hızı baş döndürücü. İşletmenizin büyüme stratejilerini destekleyen doğru teknolojilere sahip olmanın yanı sıra bu teknolojilerin sunduğu verileri etkili bir şekilde kullanabilme yeteneği kazanması, iş hedeflerinize ulaşmanız için belki de en kritik unsur.

Bu sebeple günümüzde birçok kurumun ihtiyaç duyduğu en önemli şey, veriyi bütünlüğünü bozmandan yönetmenin verimli bir yolunu sunan bir veri yönetim çözümünü hayata geçirmek. Bu çözümü işletmenin veri yönetim platformunun bir parçası olarak mevcut tüm veri tabanlarının, veri havuzlarının, ambarlarının ve veri analitiğinin bir parçası haline getirmeleridir.

Veri Yönetim Çözümleri, Diji-Lab’ta bu ihtiyaca yönelik verdiğimiz hizmettir.

Amacımız, tecrübe ve birikimimiz ile sizlere kontrollü çalışabileceğiniz bir laboratuvar ortamı sağlamak ve işletmenizin veri yönetimi konusundaki dönüşümünü başarılı bir şekilde projelendirmenize destek vermektir. Başlangıçta hiçbir ürün veya teknoloji önermeden, organizasyon yetkinliklerinden, firmanın kültürüne kadar işletmenizi anlayarak işe başlayacağız. Kritik verilerinizin belirlenmesi, veri yönetimi konusunda mevcut durumunuzun tespiti, gelişmesi gereken alanların belirlenmesi ve tüm iyileştirme faaliyetlerinin planlanması gibi konularda, açık iletişim prensibimiz, etkin koordinasyon yeteneğimiz ve yakın iş birliği ile ulaşmak istediğimiz hedefleri belirleyip bu doğrultuda çalışmalarımızı birlikte gerçekleştiriyor olacağız.

Hizmet verebileceğimiz belli başlı konular:

• Master Data Analizi
• Master Data Modeli Geliştirme
• Master Data Yönetim Planı Oluşturma
• Master Data Teknoloji Seçimi / Optimizasyonu
• Kritik Yetkinlikleri Belirleme ve Yetkinlik Havuzu Oluşturma